Zajęcia dla dzieci

.

Sensoplastyka - masy plastyczne

Masy plastycze - znacie mąkoline lub kaszoline? Nie? To zapraszamy na dziecięce spotkania plastyczno-sensoryczne. Podczas warsztatów z mas plastycznych zrobionych na bazie mąk i kasz będziemy lepić, gnieść, wałkować i wycinać różne kształty. Nie zabraknie eksperymentów, pracy twórczej i pobudzania zmysłów dotyku, wzroku, węchu a nawet smaku. Taaak! Nasze masy są bezpieczne i wykonane z produktów spożywczych. Koniecznie zabierzcie ze sobą ubranie na przebranie i dużą porcje dobrego humoru 😉 

Wiek: powyżej 12 miesięcy.

Czas: 20.05.18/niedziela/, godz. 10:00-11:00

Cena: 35 zł (dziecko+opiekun)

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Sensoplastyka - malowanie jadalnymi farbami 

Bawialnia M. ponownie zaprasza na warsztaty z sensoplastyki, tym razem będziemy malować jadalnymi farbami 😉 Malowanie rękami i nogami na dużych kartkach cieszy każdego małego artystę. Rodzice również mogą spać spokojnie, ponieważ farby są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka. Wykonane są na bazie jogurtu naturalnego oraz naturalnych barwników pochodzących z owoców, warzyw i przypraw.

Wiek: powyżej 12 miesięcy.

Czas: 19.05.18, godz. 10:00-11:00

Cena: 35 zł (dziecko+opiekun)
 
 

Sensomotoryka smyka

 

Bawialnia M. zaprasza ponownie na warsztaty z sensomotoryki smyka czyli twórcze zabawy wspierające harmonijny rozwój dziecka powyżej 10 m. ż. Podczas warsztatów będziemy eksperymentować i doświadczać wszystkimi zmysłami, pobudzać małą (sprawność ruchową dłoni) i dużą (ogólną sprawność fizyczną) motorykę. 

Poniedziałki: 12:00-13:00
Jednorazowe wejście (dziecko+opiekun) 35 zł

Prowadzący: Anna Widzyk-Kampa - mgr sztuki, malarka, pedagog pracująca w oparciu o twórcze metody, założycielka kolektywu Manula /www.manula.pl/. Od kwietnia 2015 zaskakiwana każdego dnia małym wielkim życiem syna Jeremiego.

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub  m@bawialniam.pl

Zajęcia muzyczne - Power of Melody

 

Bawialnia M. zaprasza na zajęcia muzyczne dla rodzin z dziećmi (0-6 lat) prowadzonych w swobodnej, radosnej oraz sprzyjającej rozwojowi dziecka atmosferze. Uczestnicy otrzymują płytę i ilustrowany śpiewnik, dzięki którym zabawa muzyką przeniesiona zostaje także do domu. Zajęcia prowadzone są w j. polskim lub j.angielskim (na życzenie), słowa piosenek są w j. angielskim, dzięki czemu dzieci oswajają się z językiem obcym. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, taniec, śpiew oraz gra na instrumentach muzycznych w mieszanej grupie wiekowej. 

Wiek: 0-6 lat

Czas: piątek godz. 10:00-11:00 

Cena: Cykl zajęć to 10 tygodni rodzinnego muzykowania z jedną opłatą dla całej rodziny, bez względu na ilość rodzeństwa lub opiekunów! Cena za cały semestr to 390 zł (możliwość odrobienia w razie choroby) lub 45 zł za pojedyncze wejście.
Poleć nasze zajęcia znajomym a obydwoje otrzymacie 10% zniżki.

Zarezerwuj: +48 502 69 9002 lub m@bawialniam.pl

Lepimy z gliny - na  Dzień Matki

Serdecznie zapraszamy dzieci powyżej 2 r. ż. na wyjątkowe warsztaty ceramiczne z okazji Dnia Matki. Specjalnie dla naszych Mam stworzymy niepowtarzalne prezenty z gliny. Spróbujemy wspólnie ulepić kwiaty do zawieszenia na ścianie. Pobawimy się mięciutką, szarą gliną oraz poodciskamy wiosenne wzory. Można przynieść ze sobą napotkane kwiaty i listeczki 😉 

Wiek uczestników: 2+

Termin: 26 maja, godz. 10:00-11:00

Cena: 40 zł (dziecko+opiekun+glina+materiały)

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Spędź z nami kreatywnie sobotnie przedpołudnie!

Zajęcia adaptacyjne Montessori

Podczas pierwszych zajęć adaptacyjnych powitamy wiosnę, która (miejmy nadzieję), zawita już do nas i pozostanie na dłużej. Powitamy ją piosenką, tańcem, posłuchamy śpiewu ptaków, zobaczymy (a nawet dotkniemy) pierwszych oznak wiosny : ) Wykorzystamy materiał Montessori, aby poznać nowe kolory, które posłużą nam przy pracy plastycznej. Troszkę się pobrudzimy, troszkę poskaczemy, ale przyjdzie też czas na wyciszenie przy muzyce i wiosennym wierszu. 
Na spotkanie zapraszamy rodziców z dziećmi, które nie uczęszczają jeszcze do przedszkola. 

Wiek uczestników: +2

Czas: wtorek, 22.05, 29.05. godz. 17:00-18:00
Cena: 35 zł (dziecko+opiekun)

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl