Zajęcia dla dzieci

.

Sensoplastyka - jadalna ciastolina

Warzywna jadalna ciastolina - masy plastyczne wykonane z warzyw to absolutny hit i nowość. Proste składniki oraz piękne naturalne kolory pozwalają dzieciom na poznawanie nowych konsystencji, ćwiczenie małych rączek oraz inicjowanie działań twórczych. Ciastolina jest bezpieczna, łatwa do zrobienia i działa niczym magiczny składnik dostarczający małym i dużym sporo radości. Nie możecie tego przegapić 😉

Czas: 15.08. i 18.08, godz. 10:00-11:00

Wiek: powyżej 12 miesiąca życia

Cena: 35 zł (dziecko+opiekun)

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Sensomotoryka smyka

 

Bawialnia M. zaprasza ponownie na warsztaty z sensomotoryki smyka czyli twórcze zabawy wspierające harmonijny rozwój dziecka powyżej 10 m. ż. Podczas warsztatów będziemy eksperymentować i doświadczać wszystkimi zmysłami, pobudzać małą (sprawność ruchową dłoni) i dużą (ogólną sprawność fizyczną) motorykę. 

Poniedziałki: 12:00-13:00
Jednorazowe wejście (dziecko+opiekun) 35 zł

Prowadzący: Anna Widzyk-Kampa - mgr sztuki, malarka, pedagog pracująca w oparciu o twórcze metody, założycielka kolektywu Manula /www.manula.pl/. Od kwietnia 2015 zaskakiwana każdego dnia małym wielkim życiem syna Jeremiego.

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub  m@bawialniam.pl

Strefa Wolnej Zabawy w Bawialni M.

Strefa wolnej zabawy w Bawialni to cykl spotkań dla dzieci (od 1,5 roku do 3 lat), które bardzo chciałyby pobawić się z nowymi kolegami i koleżankami oraz potrzebują kontaktu z rówieśnikami. Będzie to czas swobodnej zabawy pomocami i zabawkami znajdującymi się w Bawialni.. Na tych zajęciach nie narzucamy dzieciom aktywności, chcemy dać im przestrzeń do wspólnej nieskrępowanej aktywności.

Rodzice w tym czasie mogą aktywnie brać udział w zabawach lub w miarę możliwości zwiększać dystans z dzieckiem.

Termin: poniedziałek 16:00-18:00

Koszt: 30 zł

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Przed-przedszkole - zajęcia ogólnorozwojowe

Przed-przedszkole to zajęcia ogólnorozwojowe przygotowujące do roli przedszkolaka.

Głównym celem zajęć będzie pomoc w zaadaptowaniu się w przedszkolnym środowisku oraz w odnalezieniu się w nowej dla dziecka roli. Zajęcia będą prowadzone w atmosferze pełnej ciepła i wzajemnego zrozumienia. Zawsze z nastawianiem na dobro dziecka, jego emocje i uczucia. Bawialnia Montessori stwarza idealne warunki do kształtowania zmysłów, rozwijania umiejętności życia codziennego, radzenia sobie z różnymi społecznymi sytuacjami oraz pogłębiania wiedzy o otaczającym świecie.

Na zajęciach będziemy wykorzystywać pomoce i materiały znajdujące się w Bawialni, które wspierają małą i dużą motorykę, rozwijają kreatywność i wyobraźnie oraz pobudzają harmonijny rozwój dziecka. Będzie też czas na zajęcia plastyczne, ruchowe, śpiew i zabawę!

Zajęcia przewidziane są dla dzieci 2 i 3 letnich wraz rodzicami/opiekunami. 

Termin: wtorek, godz. 16:00-17:00

Wiek uczestników: +2

Cena: 35 zł (dziecko+opiekun)

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Mini-przedszkole w Bawialni M.

Mini-Przedszkole to dwugodzinne zajęcia przygotowujące do roli przedszkolaka bez rodziców.

Zajęcia te skierowane są dla dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, a bardzo potrzebują kontaktu i zabawy z innymi dziećmi oraz są już gotowe do pozostania na zajęciach bez rodziców.

W trakcie dwugodzinnego spotkania dzieci będą pod opieką doświadczonej kadry Bawialni M., która zadba o atmosferę pełną ciepła i wzajemnego zrozumienia. Zawsze z nastawieniem na dobro dziecka, jego uczucia i emocje.

Na zajęciach będziemy wykorzystywać pomoce i materiały znajdujące się w Bawialni, które wspierają małą i dużą motorykę, rozwijają kreatywność i wyobraźnie oraz pobudzają harmonijny rozwój dziecka. Na każdym spotkaniu będzie czas na pracę plastyczną, zajęcia ruchowe, śpiewanie piosenek, wspólną zabawę oraz drugie śniadanie. 

Zapraszamy dzieci od 2 do 4 roku życia!

Termin: piątek, godz. 10:00-12:00

Cena: 50 zł

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl