Joga dla mam z dziećmi

Joga dla mam z dziećmi w Bawialni M. to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzieci mają możliwość korzystania z cudownych pomocy Bawialni i towarzystwa innych dzieciaków, a mamy w końcu mają czas zrobić coś dla siebie!

Joga to nie tylko bardzo przyjemny i łagodny rodzaj aktywności fizycznej, ale i możliwość podtrzymania ciała w dobrej kondycji, sposób na odprężenie i relaks, narzędzie do pozbawienia dolegliwości po ciąży i pierwszych miesiącach z dzieckiem. Ćwiczymy łagodnie i powoli, wiec dołączyć może każda mama – nawet ta, która ani razu nie była na macie. Zapraszamy was bardzo serdecznie na wyjątkowe zajęcia w wyjątkowym miejscu 😉

Nasza Instruktorka Olga jest też psychologiem dziecięcym, pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Swoją przygodę z jogą Asztanga zaczęła 7 lat temu. Ukończyła kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy.

Poniedziałek, godz. 17:00-18:00

Cena: 30 zł pojedyncze wejście
Karnet na 4 wejścia: 115 zł

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Do zobaczenia na sali!

 

Rodzice przy kawie – spotkania integracyjne dla rodziców

Zapraszamy serdecznie na cotygodniowe spotkania dla Rodziców wraz z Maluchami (do lat 3) do Bawialnia M. w stylu Montessori.
Pragniemy zorganizować dla Was przestrzeń do spotkań, rozmowy, wymiany doświadczeń, pomysłów, wzajemnej motywacji oraz okazji do wyjścia z domu z dzieckiem.

Okazjonalnie w spotkaniach będą uczestniczyć zaproszeni goście! Informacje na temat spotkań ze specjalistami będziemy publikować na bieżąco.

Cena za spotkanie: 30 zł
Termin: poniedziałek, godz. 11:30-13:00 (co 2 tygodnie, 11 i 25 lutego)

Masz pytania lub chcesz zarezerwować miejsce?
Tel.: +48693407790
Mail: fundacja@poprzerwie.org
www.poprzerwie.org/rodzice-przy-kawie/

Zapraszamy!

Swing Me Mamma! Taniec swingowy w ciąży
i z dzieckiem w chuście

Dedykowany program zajęć Authentic Jazzu pomoże Ci łagodniej przejść okres ciąży i sam poród, a jeśli to już jest za Tobą – stopniowo powracać do aktywności fizycznej, jednocześnie wspomagając rozwój sensomotoryczny Twojego dziecka.

Mamom z brzuszkiem*, taniec swingowy oparty w dużej mierze na ruchach kołyszących, 👉 pomoże poprawić pracę układów krążenia i oddechowego oraz wzmocnić mięśnie istotne podczas porodu.
Z kolei maluchom, które już przyszły na świat, kołysanie, pamiętane jeszcze z okresu prenatalnego, może przynieść korzyści takie jak:
👉 stymulowanie układu przedsionkowego, odpowiedzialnego między innymi za utrzymanie równowagi oraz koordynację ruchową
👉 uspokojenie
👉 budowanie więzi z rodzicem
👉 zapewnienie poczucia bezpieczeństwa

*jeśli ciąża nie jest zagrożona i nie ma przeciwwskazań medycznych do podejmowania aktywności fizycznej

🔶 CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ?

“Authentic Jazz Dance” lub dawniej (przed 1960 rokiem) po prostu „Jazz Dance” czy „Modern Jazz”, to nic innego jak improwizowany taniec wykonywany do jazzu tradycyjnego, w którym rytm, muzyka i interpretacja liczą się dużo bardziej niż poprawność wykonywanych ruchów. Na zajęciach będziemy poznawać alfabet jazzu, rozwijać świadomość ciała, muzykalność, kreatywność i pewność siebie.

Wszystko to w wyjątkowym towarzystwie Twojego dziecka!

🔶 TERMINY ZAJĘĆ

Pierwszy cykl zajęć rozpocznie się 14 stycznia i będzie trwał 4 kolejne tygodnie (4 spotkania, raz w tygodniu, w poniedziałki).

Spotkania odbędą się w dniach:
🔸 Poniedziałek 14.01.2019, godz.14.00-14:45
🔸 Poniedziałek 21.01.2019, godz.14.00-14:45
🔸 Poniedziałek 28.01.2019, godz.14.00-14:45
🔸 Poniedziałek 4.02.2019, godz.14.00-14:45

Czas trwania pojedynczych zajęć to 45 minut.

🔶 LOKALIZACJA

📍Bawialnia M. w stylu Montessori
ul. Kościelna 3, Kraków

🔶 PROWADZĄCE

Anna Makselan-Vieux, założycielka szkoły tańców swingowych Swing&Sway i instruktorka tańców jazzowych, w towarzystwie swingującej mamy z bobasem

🔶 KOSZT

Karnet na 4 zajęcia (cały cykl): 140 zł
Cena za pojedyncze zajęcia: 40 zł

🔶 REJESTRACJA

Wyślij maila z tytułem “Swing Me Mamma” na adres: m@bawialniam.pl

W treści napisz, czy jesteś zainteresowana całym cyklem czy pojedynczymi zajęciami (podaj wtedy dokładny termin spotkania, w którym chcesz uczestniczyć).
Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, prześlemy Ci szczegóły wpłaty.

Gwarancją miejsca będzie dokonanie przedpłaty na konto:
28 1140 2004 0000 3702 7715 8974
Nazwa odbiorcy: Bawialnia M.
Tytuł: Swing Me Mamma, wybrana data zajęć lub “cały cykl”

🔶 DODATKOWE UWAGI

Pozytywna dyscyplina – warsztaty dla rodziców

Drogi Rodzicu! Jeśli ogarnia Cię bezsilność i złość na siebie i dziecko? Chcesz skutecznych wskazówek? Przyjdź na bezcenny warsztat z Pozytywnej Dyscypliny.

Pozytywna Dyscyplina to skuteczna metoda wychowawcza znana na świecie od ponad 35 lat.

Dowiesz się jak radzić sobie z krzykiem, złością i trudnymi emocjami dziecka. Poznasz skuteczne, wspierające sposoby komunikacji z dzieckiem. Zdobędziesz nową wiedzę i poczujesz się pewniej w roli rodzica.

Zagadnienia, które będą poruszane podczas warsztatu:
– podstawowe założenia pozytywnej dyscypliny,
– działanie mózgu w stresie,
– pozytywna przerwa – sposób na większą cierpliwość rodzica,
– nowe sposoby komunikacji (2-3 ćwiczenia),
– modelowanie jako klucz do wychowania.

PROWADZĄCA: Iwona Wojtaszek
Jestem doradcą rodzicielskim i Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców oraz wczesnego dzieciństwa. Wspieram i edukuję rodziców w pokonywaniu trudności i problemów wychowawczych. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji i zarządzania. Prywatnie jestem mamą Małgosi i Janka.

TERMIN: 20 lutego, godz. 16:00-18:00

KOSZT: 50 zł/osoba, 80 zł/para

ZAPISY:
m@bawialniam.pl
+48 502 699 002

Wpłaty proszę dokonywać na konto Bawialni: 28 1140 2004 0000 3702 7715 8974, tytułem: imię i nazwisko uczestnika, Pozytywna Dyscyplina.