Joga dla mam z dziećmi

Joga dla mam z dziećmi w Bawialni M. to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzieci mają możliwość korzystania z cudownych pomocy Bawialni i towarzystwa innych dzieciaków, a mamy w końcu mają czas zrobić coś dla siebie!

Joga to nie tylko bardzo przyjemny i łagodny rodzaj aktywności fizycznej, ale i możliwość podtrzymania ciała w dobrej kondycji, sposób na odprężenie i relaks, narzędzie do pozbawienia dolegliwości po ciąży i pierwszych miesiącach z dzieckiem. Ćwiczymy łagodnie i powoli, wiec dołączyć może każda mama – nawet ta, która ani razu nie była na macie. Zapraszamy was bardzo serdecznie na wyjątkowe zajęcia w wyjątkowym miejscu 😉

Nasza Instruktorka Olga jest też psychologiem dziecięcym, pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Swoją przygodę z jogą Asztanga zaczęła 7 lat temu. Ukończyła kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy.

Poniedziałek, godz. 17:00-18:00

Cena: 30 zł pojedyncze wejście

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Do zobaczenia na sali!

Tulanki English // konwersacje dla mam z dziećmi

W pracy używałaś angielskiego, a teraz jesteś na urlopie macierzyńskim i nie masz kontaktu z językiem? A może nigdy nie było okazji by wreszcie przełamać barierę mówienia i zacząć się zupełnie swobodnie komunikować? Jesteś mamą maluszka i chcesz po prostu zrobić coś dla siebie, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Wpadnij na TULANKI: konwersacje z angielskiego dla mam z dziećmi.

Spotykamy się w poniedziałki o 9.45 w Bawialni M, ul. Kościelna 3. Zajęcia trwają 60 minut i kosztują 35 zł (w cenie wstęp do Bawialni na czas trwania zajęć 🙂 Można kupić karnet miesięczny za 120 zł.

Zapraszamy też do grupy na facebooku: https://www.facebook.com/groups/2139826269623824/

Zarezerwuj: +48 605 239 045

Świąteczne warsztaty szycia

 Na grudniowych warsztatach uszyjemy świąteczne wianki lub skarpetę św. Mikołaja, które staną się niepowtarzalną ozdobą naszego domu.

Jak zawsze czekać na Was będą kolorowe materiały, maszyny do szycia i wszystkie niezbędne akcesoria. Zapraszamy z dziećmi 😉

Warsztaty poprowadzi Agata, która tak o sobie pisze:
„Z wykształcenia jestem nauczycielką z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i z rodzicami. Prywatnie jestem mamą i póki co głównie wokół tego kręci się mój świat. Robótki ręczne to moje hobby od kiedy pamiętam. Począwszy od szydełkowania, przez decoupage, filcowanie, aż po szycie – to najbardziej lubię robić w wolnym czasie (choć tego ostatnio u mnie jak na lekarstwo😊). Podczas warsztatów chciałabym Wam pokazać jak wiele rzeczy możemy zrobić samemu i ile radości może nam to sprawić”.

Spotykamy się 10 grudnia (poniedziałek) o godz. 12:00. Warsztaty potrwają 2 godziny.

Cena: 45 zł (mama+dziecko+wszystkie materiały i akcesoria)
Gwarancją miejsca jest dokonanie przedpłaty na konto Bawialni: 28 1140 2004 0000 3702 7715 8974
(tytuł: Warsztaty szycia, imię i nazwisko uczestnika)

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl