Mamo spotkajmy się w Bawialni M.

Bawialnia M. zaprasza na spotkanie mam wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami (do 24 miesiąca życia). Celem spotkania jest integracja mam przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczenia, rozmowy na tematy związane z macierzyństwem i nie tylko, ale też relaksu i wypicia w spokojnej atmosferze kawy lub herbaty.

Czas: wtorki, godz. 11:00-13:00
Cena: 25 zł
Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Joga dla mam z dziećmi

Joga dla mam z dziećmi w Bawialni M. to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzieci mają możliwość korzystania z cudownych pomocy Bawialni i towarzystwa innych dzieciaków, a mamy w końcu mają czas zrobić coś dla siebie!

Joga to nie tylko bardzo przyjemny i łagodny rodzaj aktywności fizycznej, ale i możliwość podtrzymania ciała w dobrej kondycji, sposób na odprężenie i relaks, narzędzie do pozbawienia dolegliwości po ciąży i pierwszych miesiącach z dzieckiem. Ćwiczymy łagodnie i powoli, wiec dołączyć może każda mama – nawet ta, która ani razu nie była na macie. Zapraszamy was bardzo serdecznie na wyjątkowe zajęcia w wyjątkowym miejscu 😉

Nasza Instruktorka Olga jest też psychologiem dziecięcym, pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Swoją przygodę z jogą Asztanga zaczęła 7 lat temu. Ukończyła kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy.

Środa, godz. 17:00-18:00

Cena: 30 zł pojedyncze wejście

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Do zobaczenia na sali!

Tulanki English // konwersacje dla mam z dziećmi

W pracy używałaś angielskiego, a teraz jesteś na urlopie macierzyńskim i nie masz kontaktu z językiem? A może nigdy nie było okazji by wreszcie przełamać barierę mówienia i zacząć się zupełnie swobodnie komunikować? Jesteś mamą maluszka i chcesz po prostu zrobić coś dla siebie, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Wpadnij na TULANKI: konwersacje z angielskiego dla mam z dziećmi.

Spotykamy się w poniedziałki o 10.00 w Bawialni M, ul. Kościelna 3. Zajęcia trwają 60 minut i kosztują 30 zł (w cenie wstęp do Bawialni na czas trwania zajęć – normalny koszt samego wstępu to 25 zł 🙂 Można kupić karnet miesięczny za 100 zł.

Zapraszamy też do grupy na facebooku: https://www.facebook.com/groups/2139826269623824/

Zarezerwuj: +48 605 239 045