Mamo spotkajmy się w Bawialni M.

Bawialnia M. zaprasza na spotkanie mam wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami (do 24 miesiąca życia). Będzie to czas na wspólną rozmowę, podzielenie się doświadczeniami, wypicie kubka gorącej herbaty, a przede wszystkim zabawę pomocami, które oferuje Bawialnia M.
Czas: wtorek, 08.05. i 22.05, godz. 11:00-13:00
Cena: 25 zł
Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Joga dla mam z dziećmi

Bawialnia M. wraz z instruktorką jogi Olgą zapraszają na zajęcia jogi dla mam z dziećmi.

Na zajęciach Olga zwraca szczególną uwagę na zdrowie, stara się dokładnie tłumaczyć wszystkie wykonywane pozycje, rozwijać świadomość ciała i odprężać go. Obecnie stres towarzyszy nam w codziennym życiu, dlatego też Olga prowadzi w praktykę w taki sposób, aby po zajęciach każdy wyszedł z sali zrelaksowany, odprężony i wyciszony.

Nasza Instruktorka Olga jest też psychologiem dziecięcym, pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Swoją przygodę z jogą zaczęła 7 lat temu z zajęć Asztangą. Ukończyła kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy.

Czas: środa, godz. 17:00-18:00

Cena: 30 zł pojedyncze wejście

Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Do zobaczenia na sali!

Przemytnictwo żywieniowe – warsztaty dla rodziców

 

Przemytnictwo żywieniowe to warsztaty skierowane do rodziców, którzy obawiają się, że ich dzieci jedzą zbyt mało różnorodnie, nie chcą jeść warzyw i żadne metody „współpracy” nie działają.

Niejeden rodzic łamie sobie głowę, co by tu zrobić żeby dieta dziecka była urozmaicona i pełnowartościowa. Co zrobić gdy malec odmawia jedzenia większości produktów? Jak zachęcić dzieci do jedzenia warzyw? Co zrobić, żeby zwykły, prosty posiłek stał się naprawdę pełnowartościowy „jak przemycić” w nim różne bogate w składniki odżywcze dodatki? Gdzie szukać źródeł wapnia, a gdzie żelaza?

Na te i wiele innych pytań będziemy wspólnie poszukiwać odpowiedzi podczas kolejnego spotkania z Kingą Pukowską z Fundacji Polekont. Od 2004 roku Kinga Pukowska wspiera młodych rodziców na początku ich drogi w zakresie Rodzicielstwa Bliskości oraz Slow Parenting. Trener rozwoju osobistego i kompetencji miękkich, coach i mediator. Działa również jako doula Stowarzyszenia Doula w Polsce, doradca chustowy oraz specjalistka w zakresie żywienia dzieci i dorosłych. Prywatnie żona i mama trójki dzieci w Edukacji Domowej, swoje doświadczenia opisuje na blogu Pozytywy Edukacji.

Czas: 30 maja, godz.10:00-12:00
Cena: 60 zł
Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Rodzicielstwo bliskości – warsztaty dla rodziców

Termin „Rodzicielstwo Bliskości” zatacza coraz szersze kręgi. Czasem utożsamiany jest z „wychowaniem bezstresowym”, co zupełnie mija się z prawdą.
Na czym polega wychowanie w duchu rodzicielstwa bliskosci? Jak stworzyć z dzieckiem bezpieczną więź i dlaczego to takie ważne? Czego można się spodziewać decydując się na taki styl rodzicielstwa?
I dlaczego warto spróbować?

Dla kogo ten warsztat:
Dla osób oczekujących narodzin dziecka
Dla rodziców małych dzieci
Dla opiekunów małych dzieci

Na te i inne pytania odpowiemy na spotkaniu z Kinga Pukowską z Fundacji Polekont . Od 2004 roku Kinga Pukowska wspiera młodych rodziców na początku ich drogi w zakresie Rodzicielstwa Bliskości oraz Slow Parenting. Trener rozwoju osobistego i kompetencji miękkich, coach i mediator. Działa również jako doula Stowarzyszenia Doula w Polsce, doradca chustowy oraz specjalistka w zakresie żywienia dzieci i dorosłych. Prywatnie żona i mama trójki dzieci w Edukacji Domowej, swoje doświadczenia opisuje na blogu Pozytywy Edukacji.

Czas: 16 maja, godz.10:00-12:00
Cena za udział w warsztatach: 60 zł.

Zapraszamy!
Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl

Wychowanie bez kar i nagród – warsztaty dla rodziców

Zapraszamy rodziców na kolejne spotkanie z Kingą Pukowską z Fundacji Polekont w trakcie, którego poruszymy temat wychowania bez kar i nagród.

Dlaczego kary tak naprawdę nie działają? Co niewłaściwego może powodować nagroda? Dlaczego warto zrezygnować i z kar i z nagród i co zatem stosować zamiast? Co dzieje się z dziećmi, gdy ich działania opierają się o zewnętrzny mechanizm kary i nagrody? Warsztat skierowany jest do wszystkich związanych ze sprawowaniem opieki nad dziećmi.

Kinga Pukowska – Prezeska Fundacji Polekont – Istota Przywiązania. Od 2004 roku wspiera młodych rodziców na początku ich drogi w zakresie Rodzicielstwa Bliskości oraz Slow Parenting. Trener rozwoju osobistego i kompetencji miękkich, coach i mediator. Działa również jako doula Stowarzyszenia Doula w Polsce, doradca chustowy oraz specjalistka w zakresie żywienia dzieci i dorosłych. Prywatnie żona i mama trójki dzieci w Edukacji Domowej, swoje doświadczenia opisuje na blogu Pozytywy Edukacji.

Czas: 23 maja, godz.10:00-12:00
Cena za udział w warsztatach 60 zł.

Zapraszamy!
Zarezerwuj: +48 502 699 002 lub m@bawialniam.pl